PTB afiliowane przy European Society of Biomechanics

Prezydent European Society of Biomechanics (ESB) - Stephen Ferguson, oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Biomechaniki (PTB) - Szczepan Piszczatowski, podpisali memorandum o stowarzyszeniu obu Towarzyst.

Celem dokonanej afiliacji jest wzajemne promowanie zadań obu Towarzystw oraz ułatwianie współpracy pomiędzy Członkami PTB i ESB.

Stowarzyszenie Polskiego Towarzystwa Biomechaniki z European Society of Biomechanics jest realizacją jednego ze strategicznych celów wyznaczonych nowemu Zarządowi PTB przez ostatni Krajowy Zjazd Członków PTB, który obradował 6 września 2016 w Białej Podlaskiej.

Witamy na odświeżonej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Biomechaniki !!!

Tworząc nową wersję strony internetowej Polskiego Towarzystwa Biomechaniki wychodzimy naprzeciw potrzebie zapewnienia łatwego dostępu Członków naszego Towarzystwa do bieżących informacji o działalności PTB. Służyć temu będą komunikaty pojawiające się na stronie głównej, dostępne też po wybraniu opcji „Aktualności” z górnego Menu. Obok można znaleźć aktualne dane adresowe do kontaktów z Zarządem PTB oraz informacje o koncie bankowym Towarzystwa. 

Boczne menu podzielone zostało na trzy części. Pierwsza z nich zawiera najważniejsze informacje o PTB. Chcemy gromadzić tutaj dane i dokumenty o trwałej wartości dla Towarzystwa. Znajdziecie więc w tej części m.in. Statut czy Regulaminy organów kolegialnych. W zakładce „Członkostwo” zebrane zostały najważniejsze informacje niezbędne do wstąpienia i działalności w ramach PTB. Zwracam uwagę na udostępniony formularz aktualizacji danych kontaktowych, do wypełnienia którego zachęcam wszystkich Członków, do których nie dociera bieżąca korespondencja ze strony Towarzystwa.  Prezentujemy tutaj również informacje o obecnych oraz poprzednich władzach PTB. Staramy się opracować dokument podsumowujący dotychczasową historię PTB. Nie jest on jeszcze gotowy, dlatego zakładka „Historia” jest póki co pusta. Może włączysz się w tworzenie tego opracowania przesyłając na adres Zarządu ciekawe zdjęcia i informacje? W czerwcu 2017 roku minie 30 lat od utworzenia Polskiego Towarzystwa Biomechaniki. To znakomita okazja do podsumowania dotychczasowej działalności. Wśród najważniejszych informacji o PTB zamieszczać też będziemy biografie osób szczególnie zasłużonych dla PTB (zakładka: Członkowie honorowi). 

Czytaj więcej: Witamy na odświeżonej stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Biomechaniki !!!

BIOMECHANICS 2016

POLSKIE TOWARZYSTWO BIOMECHANIKI

BIOMECHANICS 2016

gotowe-mniejsze

KEYNOTE SPEAKERS

Professor Mark LATASH College of Health and Human Development, Pennsylvania State University, USA
Professor Jorge AMBRÓSIO Department of Mechanical Engineering, Technical University of Lisbon, Portugal
Professor Arnold BACA Department of Sport Science, University of Vienna, Austria
Professor Matthew PAIN School of Sport, Exercise and Health Sciences, Loughborough University, UK
Professor Mikhail SHESTAKOV Training Center of Russian National Teams, Scientific Research Department, Russia

 

Link text

IX Krajowy Zjazd Członków PTB

Szanowni Członkowie Polskiego Towarzystwa Biomechaniki

Zarząd PTB zaprasza wszystkich członków Towarzystwa oraz osoby zainteresowane działalnością PTB do udziału w IX Krajowym Zjeździe Członków Polskiego Towarzystwa Biomechaniki. IX Zjazd Członków PTB odbędzie się podczas Międzynarodowej Konferencji Biomechanics 2016 w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego, Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej we wtorek 6 września 2016 o godz. 12.00 - w I terminie lub w przypadku braku kworum w II terminie: wtorek 6 września 2016 o godz. 12:20.

Szczegółowy program znajdziecie Państwo w oficjalnym zaproszeniu - Zawiadomienie o IX Zjeździe PTB i Zebraniu Zarządu.