Zakończona konferencja w Zielonej Górze

Zakończona konferencja w Zielonej Górze

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Zarządu PTB pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom International Conference of the Polish Society of Biomechanics, która odbyła się w dniach 5-7 września 2018 w Zielonej Górze.

Podczas konferencji, w dniach 4-5 września 2018 odbyło się też posiedzenie Zarządu. Relację z jego obrad znaleźć można w zakładce Zebrania Zarządu.

W Zielonej Górze, w dniu 5 września 2018 odbył się Krajowy Zjazd Członków PTB. Do najważniejszych decyzji zjazdu należy z pewnością nadanie godności członka honorowego osobom o szczególnych zasługach dla naszego Towarzystwa. Znaleźli się wśród nich:

  1. Będziński Romuald Jerzy,
  2. Dworak Lechosław Bogdan,
  3. Kędzior Krzysztof Józef,
  4. Wit Andrzej Franciszek.

Krajowy Zjazd Członków uchwalił też Regulamin Członka Zwyczajnego. W jego treści uregulowano najważniejsze prawa i obowiązki członków Towarzystwa. Wprowadzono dwa rodzaje składki członkowskiej: normalną i ulgową, oraz określono osoby upoważnione do wnoszenia składki ulgowej (osoby przed uzyskaniem stopnia doktora oraz członkowie – emeryci, pod warunkiem przesłania odpowiedniej informacji do Skarbnika PTB). Krajowy Zjazd Członków podjął też uchwałę w sprawie ustalenia od roku 2019 wysokości składki normalnej na poziomie 60 zł oraz składki ulgowej na poziomie 40 zł.

Nowa Ustawa o ochronie danych osobowych

Nowa Ustawa o ochronie danych osobowych

W związku z wejściem w życie nowej Ustawy o ochronie danych osobowych Polskie Towarzystwo Biomechaniki zwraca się z prośbą do wszystkich swoich członków wypełnienie karty aktualizacji Państwa danych osobowych (LINK DO ZAKTUALIOWANEJ KARTY AKTUALIZACJI DANYCH) i wyrażenie zgody na ich przetwarzania. Pozwoli to nam spełnić wymagania Ustawy a ponadto uporządkować dane, usunąć informacje nieaktualne, itp.

O odpowiedź prosimy wszystkich członków PTB, ale w szczególności tych, do których nie dotarł indywidualnie wysłany w tej sprawie e-mail. Jeżeli znacie Państwo koleżanki lub kolegów, którzy są członkami a nie otrzymują korespondencji od PTB, to oznacza, że nie mamy aktualnych danych kontaktowych.

Wypełnioną i podpisaną kartę aktualizacji danych osobowych należy przesłać na adres

Zarząd Polskiego Towarzystwa Biomechaniki

Politechnika Białostocka

Wydział Mechaniczny

ul. Wiejska 45C

15-351 Białystok

 

lub po zeskanowaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem

Szczepan Piszczatowski

Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Biomechaniki

Krajowy Zjazd Członków w dniu 5 września 2018

Krajowy Zjazd Członków w dniu 5 września 2018

W dniu 5 września 2018 w Zielonej Górze, podczas obrad International Conference  of the Polish Society of Biomechanics "BIOMECHANICS 2018", odbędzie się Krajowy Zjazd Członków Polskiego Towarzystwa Biomechaniki. Do udziału w Zjeździe zapraszamy wszystkich członków PTB. Szczegółowe informacje oraz proponowany program Zjazdu dostępne w zaproszeniu wystosowanym przez Prezesa PTB (załącznik)

Biomechanics 2018

Polskie Towarzystwo Biomechaniki oraz Zakład Inżynierii Biomedycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na International Conference of the Polish Society of Biomechanics BIOMECHANICS 2018.

Konferencja odbędzie się w Zielonej Górze, w dniach 5-7 września 2018. Wśród zaproszonych wykładowców znaleźli się Stephan Ferguson, Andrzej Maciejczak, John Rasmussen, Gwendolen Reilly oraz Patrik Schmuki. 

Termin nasyłania streszczeń mija 15 czerwca 2018.

Więcej informacji na stronie http://www.biomechanics2018.wm.uz.zgora.pl/